Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: WRACAMY DO DOMU

WRACAMY DO DOMU 1 rok 5 miesiąc temu #25623

• Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Administrator
  • Życie jest jak zapałka kiedyś musi się wypalić
  • Thank you received: 1197
  • Oklaski: 42
Bracia i siostry w Chrystusie,musze podzielić sie z wami pewnym dziwnym doswiadczeniem,którego doswiadczyłem,a ktore napawa optymizmem,uwazam to doswiadczenie za wykraczajace pojmowaniem mój umysł,dlatego proszę was o wysłuchanie.

Przedwczoraj zdażyła się sytuacja,że krzątając się i pomagając żonie w obowiązkach domowych,i przy maleńkiej córce 4miesięcznej Magdalenie,usłyszałem dziwną pieśń,nie słyszałem słów nie wiedziałem oczym ta pieśń ale była słodka kojąca,aż miło w duszy,ta pieśń płyneła w wewnątrz mnie,nie wiedziałem czy to mój duch czy moje serce śpiewa,w końcu pomyślałem że to może Duch Święty może we mnie spiewa.
Pmyślałem dobra detektyw prawdy nuczył nas szukać prawdy,więc stwierdziłem zobacze co to za duch we mnie nuci,i oczym ten śpiew może słodko śpiewa o czymś złym?

Na drugi dzień już sam nuciłem,ale jak coś znależć jak nie znasz słôw i nie wiesz o czym ten śpiew,i usłyszałem tą wyraźną myśl wracamy do domu,nadal nie zrozumiałem,ale zakochałem się w tej melodii,dostałem wskazówkę,że to melodia z filmu Król Artur i obraz w umyśle w którym miejscu leciała melodia ☺. Oto skąd . Jak się nie otwoży szukajcie We will go home-King Arthur-YouTube. Czas trwania filmiku 1minuta25sekund śpiewa tam kobieta z dzieckiem na ręce zobaczcie jak ci wojownjcy reagują.

Następnie niczym detektyw sprawdziłem o czym jest piosenka,i łza się w oku zakręciła zresztą przesuchajcie całą piosenkę,a potem zobaczcie tłumaczenie, www.tekstowo.pl/piosenka,king_arthur,song_of_exile.html to nie moja podświadomość to stwożyła,gdyż to nie możliwe,nie znałem słów,nie interesowałem się tą piosenką,ani tym filmem,skąd ta wiadomość sami osądzcie, ja dziękuje Bogu za wszelkie doświadczenia które mnie spotykają i za to że mogę się z wami nimi podzielić ☺ w tej piosence nie ma nic złego sprawdziłem słowa.

Czy to wiadomość dla nas wracamy do domu ☺ tego nie wiem,ale Bóg Ojciec wie ☺
Ojciec który nie uczy syna pożytecznego zawodu,wychowuje złodzieja.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 5 miesiąc temu przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.138 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com