Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Aborcja dzieci po urodzeniu. Ludzie już upadli.

Aborcja dzieci po urodzeniu. Ludzie już upadli. 4 lata 10 miesiąc temu #14379

• Mia
  • Mia Avatar
Nieoficjalne dane od liderów grupy pro-life, takiej jak „Created Equal and Survivors of the Abortion Holocaust”, powiedzieli w wywiadzie, że nie tylko dostrzegają większą ilość studentów chętnych do wyrażenia poparcia dzieciobójstwa ponarodzeniowego ale niektórzy studenci sugerują nawet zabijanie dzieci do wieku 4-5 lat, ponieważ nie mają one jeszcze „samoświadomości”.

„Spotykamy ludzi, którzy uważają za moralnie akceptowalne zabijanie dzieci po ich narodzeniu, jako czynność naturalną, niemal na każdej uczelni, którą odwiedziliśmy” – powiedział Mark Harrington, dyrektor grupy „Created Equal and Survivors of the Abortion Holocaust”.

„Podczas gdy ten punkt widzenia ciągle jest szokujący dla większości ludzi to jednak staje się on coraz bardziej powszechny”.

Do uczelni na których rozmaici działacze  „Created Equal and Survivors of the Abortion Holocaust” spotkali się z taką opinią należą Purdue, University of Minnesota i University of Central Florida. A w stanie Ohio, w bieżącym roku, grupa nagrała na video debatę pomiędzy jednym z członków a starszą kobietą, która broniła dzieciobójstwa.

„Jest to cały problem z dewaluacją życia ludzkiego na każdym poziomie. Będzie to naturalnie narastało, obejmując inne grupy ludzi. W tym przypadku ludzi narodzonych jak i ludzi nienarodzonych” – powiedział Mark Harrington.

„Rozmawiałem z jednym młodym człowiekiem na University of Minnesota, który uważał, że to w porządku aby zabijać dzieci jeżeli są one w wieku do 5 lat, ponieważ do tego wieku nie uważał je za osoby”.

Kristina Garza, rzeczniczka „Survivors of the Abortion Holocaust”, organizacji pro-life często organizującej wystawy anty-aborcyjne na kampusach wzdłuż Zachodniego Wybrzeża USA, powiedziała, że jej grupa często spotyka studentów, którzy akceptują dzieciobójstwo.

„Dla tych, którzy są twardo za aborcją, ponieważ rozumieją, że jest to zabijanie istoty ludzkiej, bardzo łatwo jest zaakceptować zabijanie istoty ludzkiej po narodzeniu” – powiedziała Garza.

„Jest taki pogląd, powszechny na uczelniach, że zabijanie dzieci jest OK ponieważ w pewien sposób nie jesteśmy istotą ludzką dopóki nie jesteśmy siebie świadomi. Powszechna liczba, która jest akceptowana to 4 lata” -dodaje Garza.

wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-kraina-lucyfera-2014-12
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Aborcja dzieci po urodzeniu. Ludzie już upadli. 4 lata 10 miesiąc temu #14381

• Lukrecja
  • Lukrecja Avatar
  • Platinum Boarder
  • świat jest tylko na chwilę
  • Thank you received: 337
  • Oklaski: 22
Doskonały model przykładu na to, że ludzie sądzą swoją egoistyczną, ignorancką miarą pozbawioną jakiejkolwiek moralności. Ale czemu się dziwić? Osobiście, uważam, że ludzie, którzy nie mają wiary, tj. nie wiedzą skąd ich wartości i zasady pożycia przychodzą, nie mają też żadnego obowiązku wobec nikogo ani niczego, bo sami sobie rządzą, a nie rządzą mądrze wcale. Jak mierzą, tak i ich zmierzą.

Aborcja dzieci po urodzeniu. Ludzie już upadli. 4 lata 10 miesiąc temu #14382

• magda
  • magda Avatar
  • Gold Boarder
  • Flp 4,13 - wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia
  • Thank you received: 202
  • Oklaski: 4
Brakuje slow ......jak nisko ludzie upadli i to wszystko przez mamone pozostaje tylko sie modlic
6 Boże, Ty znasz moją głupotę
i występki moje nie są zakryte przed Tobą.
7 Niech przeze mnie nie wstydzą się ci, co Tobie ufają,
Panie, Boże Zastępów.
Niech przeze mnie się nie rumienią ci, którzy Ciebie szukają,
Boże Izraela![Ps 69: 6-7]

Aborcja dzieci po urodzeniu. Ludzie już upadli. 4 lata 10 miesiąc temu #14383

• Mia
  • Mia Avatar
Kiedyś byłam u koleżanki, wtedy jej siostra miała 2 lata. Nie wszystkiego rozumiała ale miała dużą świadomość. Jak można mówić, że dzieci do 4-5 lat nie mają świadomości?! Tacy ludzie, bestie raczej są ateistami, krypto satanistami i myślą, że są bogami. Wejdźcie na pudelek.pl czy kozaczek.pl Tam są straszne kobiety, mają podobne opinie co w artykule wyżej co podałam. Ten świat jest straszny, ciesze się, że się kończy. Rozumiem teraz dlaczego Bóg stworzył piekło.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 10 miesiąc temu przez Mia.

Aborcja dzieci po urodzeniu. Ludzie już upadli. 4 lata 8 miesiąc temu #18642

• luc777
  • luc777 Avatar
  • Gold Boarder
  • Thank you received: 44
  • Oklaski: 1
Oczywiście robią te badania w odpowiednich miejscach, gdzie demoralizacja jest coraz większa. Wiemy jak teraz wygląda życie studenckie. Sam studiowałem na katolickiej uczelni, ludzie sobie i tak kpili z tego kk przeważnie, a w większych miastach to już niezła upijalnia jest.

Programowanie co do nieludzkości dziecka nienarodzonego jeszcze się nie przyjęło,a tu już chcą przenosić debatę na narodzonych? Jakby tamta sprawa była kategorycznie rozwiązana?
Brednie.

Aborcja dzieci po urodzeniu. Ludzie już upadli. 4 lata 8 miesiąc temu #18650

• Holli
  • Holli Avatar
  • Banned
  • Thank you received: 16
  • Oklaski: -5
Ostatniego sylwestra spedzilem wlasnie w srodowisku Katolickim, choc to wogole nie ma zwiazku z katolicyzmem poza tym co ludzie sobą reprezentują, nie mowie tu o reprezentowaniu jakiejs tresci wiary, ale całej reszty, wlasciwie ciezko mi wytlumaczyc zachowanie tych osob (to byly same dziewczyny) najciekawsze jest to że ja takie rzeczy poprostu widze, a one poprostu nie miały nawet chyba same samoświadomości. Ta religja nie sprzyja rozwojowi człowieka, nie oznacza to jednak że każdy katolik jest zły, są tam ludzie wierzący... ba niezgadzajcy się z linią Koscioła, albo chcący czynić dobrze... niektórzy ludzie w Polsce nawet nie wiedzą że istnieją jakieś inne Koscioly chrześcijanskie poza Świadkami Jehowymi, a do Koscioła chodzą tylko dla Boga, ciężko wiec oceniać wiernych, tak samo jak ateistow, ktorzy czesto poprostu moga byc osobami ktore nie wierzą w Boga, w Boga i wiare ktorego wykreował im Kościol. Sataniści- rowniez nie można ocenić wszystkich jako satanistow, niektorzy robią to dla sławy, inni w pewnego rodzaju buncie/sprzeciwie obecnej kulturze. Każda osoba ma unikalne i indywidualne doświadczenia, za i przeciw, każdy może rozumieć innaczej nawet podstawowe słowa takie jak miłość, przyjaźń.

Pozatym, groźniejszy jest ten który trzyma karabin w ręku, czy ten który trzyma pistolet w ukryciu?
Jedną z tych osób uznamy za groźną, choć obie są groźne, druga osoba jest groźniejsza niż pierwsza bo nie znamy jej intencjii.
Ocena ludzi nie jest jednoznaczna, nie można ocenić kogoś po tym czego chce, lub gdy czegoś mu brak, dlatego że niektorzy ludzie dostosowują się do sytuacjii i całkowicie innaczej będą zachowywać się w odwrotnej sytuacjii. Wystarczy uważnie przyglądać się temu co Nas otacza, czasami to co słyszy się o innych osobach nie jest prawdą tak jak obraz jakimi ich widzimy. Należy więc starać się o ten czysty obraz innego człowieka, często okaże się że ludzie postrzegani jako silni czy weseli cierpią na depresję, a niektorzy mili, są tacy bo tak wymaga od nich sytacja.
Tak samo jest z ateistami, nie można ocenić ateisty jako człowieka pozbawionego moralności, a nawet Boga, dlatego że niewiadomo jakie wydarzenia popchneły go do takich deklaracjii, włąściwie jak można stwierdzić to że osoba deklarująca ateizm nie wierzy w Boga czy nie kieruje się zasadami moralnymi? Bóg obdarza ludzi przenikliwością, dary ducha świętego takie jak rozpoznawanie duchów też nie rodzą się od tak z siebie bang! i jest, to wszystko wynika samo z siebie. Po co przeskakiwać coś, w danym momencie człowiek jest tym czym jest w danym momencie, jeśli człowiek umiera jako zły, lekko zły, srednio zły, lekko dobry, to oznacza że po śmierci będzie zły albo dobry bo Bóg tak zdecyduje i nagle ktoś się zmieni, bo tak? To czym wtedy jest, sobą czy kimś? Po co to oszustwo, nie będąc sobą jak można być dalej sobą? Oczywiście pewne fakty zmieniają człowieka, po śmierci człowiek nie jest ograniczony ciałęm, rządzą pewne prawa, widzi innaczej, dowiaduje się czegoś, ale nadal jest tym kim był.

Kościoł czy deklaracje przynalezności nie ma tu tak wielkiego znaczenia, oczywiście to często może iść w parze z danym stanem, ale nie musi. Oceny powinny być rozważne, szczegolnie jeśli chodzi o innych, pozatym najprostszą metodą może być zwykła rozmowa, pytanie w związku z jakąś kwestią. Dopiero znając rozumienie słów jakiejś osoby można ocenić jej obraz lepiej.
Ktoś powie, kocham męza- myslac, czuje sie stabilna, ktos inny powie kocham męża- myslac, nawet bez wzgledu czy ta osoba mnie kocha, calkowicie inne stopniowanie czy rozumienie najprostszych słów.
Kazdy człowiek wychowywał się w innym otoczeniu, ma inną osobowość, nie mówiąc już o doświadczniach, lub tego co ukrywa w sobie. Dopiero pytając i widzac konkretne sytuacje można rozumieć postrzeganie innej istoty.
A sąd w sensie sądu nad duszą danej osoby to domena tylko i wyłacznie Boga.

Oczywiście zabijanie dzieci jest złe, ale nie należy wiązać tego z ateistmi, ja sam osobiście znam osoby ktore deklarują się jako ateiści oraz osoby ktore poczuwają się w jakimś stopniu do Koscioła Katolickiego i z osob ktore znam wiekszy odsetek katolkow na taka aborcje by sie zdecydowało. Czesto tez nalezy rozroznić to co ludzie mowią a co robią.
Ocena na zasadzie, Krzysiek ma 2 zł, Jasiek ma 100 zł, Krzysiek nie pomoże głodnemu i nie kupi mu bułki, wiec jest gorszy od Jaśka który ma 100 zł i pomoże biednemu, może być czasami zgubna.
Ostatnio zmieniany: 4 lata 8 miesiąc temu przez Holli.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.127 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com