Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: UWAGA: CERN w marcu spróbuje odtworzyć Big Bang

UWAGA: CERN w marcu spróbuje odtworzyć Big Bang 4 lata 8 miesiąc temu #18195

• Lukrecja
  • Lukrecja Avatar
  • Platinum Boarder
  • świat jest tylko na chwilę
  • Thank you received: 337
  • Oklaski: 22
Po raz kolejny. Ostatnim razem, kiedy to zrobili, odkryli boson Higgsa. Cała machineria im się rozwaliła, musieli odbudowywać.

Tłumaczenie:
CERN podejmie próbę odtworzenia warunków panujących podczas wielkiego wybuchu, włączając ponownie olbrzymi zderzacz hadronów, w marcu 2015... pomimo ostrzeżeń ze strony naukowców takich jak Steven Hawking i Neil de Grasse Tyson.
Czy CERN jest najniebezpieczniejszą rzeczą w kosmosie, która mogłaby spowodować całkowite zniszczenie ziemi i wszechświata? Ostatnie postępy potwierdzają nam, że środowisko naukowe nie jest dłużej w stanie wyjaśnić rzeczywistości bez spojrzenia ponadnaturalnego. Czy wkrótce wyjdzie na jaw, że CERN jest tak naprawdę portalem międzywymiarowym i najbardziej strzeżonym sekretem strzegących bramy? Czy to ma być sposób, w który człowiek odważy się złamać barierę Boga, by stać się pół-bogiem na drodze do destrukcji całego stworzenia?
Nie wyjawią sekretów, dopóki nie będą na to gotowi.
Dr Steven Hawking ostrzega, że reaktywacja zderzacza cząsteczek może wystawić ziemię na poważne, śmiertelne zagrożenie. Hawking powiedział wprost, że 'cząsteczka Boga' odkryta przez CERN "mogłaby zniszczyć wszechświat" pozostawiając czas i przestrzeń załamane.
Astrofizyk Neil de Grasse Tyson również podniósł alarm w manierze hipotetycznej, aby pokazać każdemu, kto chciałby wysadzić naszą planetę, w jaki sposób to zrobić... "Zapytaj siebie: ile energii sprawia, że trzyma się ona w swojej postaci?" Neil powiedział do Eugene Mirman w swoim programie radiowym StarTalk. "Wtedy dokładasz więcej niż ta ilość energii do obiektu. Rzecz eksploduje."
"Teraz posiadasz takie urządzenie, które potrafi tę energię wpompować do twojej planety i raczej ta planeta zaabsorbuję ową energię niż wypuści ją z drugiej strony... zniszczy to planetę doszczętnie, na kawałki, całkowicie" wyjaśnił.
Czy to CERN chce uczynić przez 'odtworzenie' warunków panujących podczas wielkiego wybuchu dzięki strukturze zbudowanej ludzkimi rękami, która aż tak przeraziła Stevena Hawkinga? Czy oni wiedzą, że oni wiedzą, że oni wiedzą co zamierzają zrobić?
Czy stojący przed siedzibą CERNu Sziwa wykonujący kosmiczny taniec śmierci i zniszczenia, sygnalizuje prawdziwą ambicję i cel istnienia CERNu? Spojrzenie na Sziwę (hinduskiego boga zniszczenia) i znaczenie symboliki pojawiającej się przy głównej siedzibie CERNu, daje nam wstępne zrozumienie tego, co powinniśmy wiedzieć.
"Ludzie, którzy zapragną bawić się w Boga w poszukiwaniu 'Boskiej cząsteczki', tak naprawdę odkryją coś znacznie więcej niż to, co zamierzali, otwierając wrota piekieł."
Jesteśmy ostrzegani przez Stevena Quayle, "odkryją międzywymiarowe byty, które lubują się w ludzkim ciele i zniszczeniu ludzkości."
"Większość naukowców, której brakuje zrozumienia ponadnaturalnych bytów, które napotkają, są daleko poza umiejętnością ogarnięcia, objęcia kontroli nad siłami z wnętrza puszki Pandory, która zostanie otwarta."

- - -
My tu pitu pitu o jakiejś wojnie, a oni nam tu planują ziemię rozwalić ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): admin, loski9, kacper, Kerria

UWAGA: CERN w marcu spróbuje odtworzyć Big Bang 4 lata 8 miesiąc temu #18196

• loski9
  • loski9 Avatar
  • Platinum Boarder
  • ... wiem, komu zaufałem i mam pewność...
  • Thank you received: 226
  • Oklaski: 9
Ostatnio tez była wrzawa, jednak się im popsuła zabaweczka. Więc tym razem też mogą zostać upokorzeni przez prawowitego władcę wszechświata.
Wiara więc jest ze słuchania, a słuchanie – przez słowo Boże.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jasia

UWAGA: CERN w marcu spróbuje odtworzyć Big Bang 4 lata 8 miesiąc temu #18197

• Głuchy Dziadek
  • Głuchy Dziadek Avatar
  • Platinum Boarder
  • Bez Jezusa jestem 0
  • Thank you received: 402
  • Oklaski: 9
A mnie się zdaje, że oni znów coś wykombinuja, nie zniszcza ziemi ale to otwarcie bram do piekła, uwolnienie Bytów jest dość biblijne.
Może to kolejny znak od Boga za koniec bliski.
Jestem kim jestem dzięki Bogu :)
bozedlaczego.blogspot.com/
Za tę wiadomość podziękował(a): LuckyLuke, AdriannaM

UWAGA: CERN w marcu spróbuje odtworzyć Big Bang 4 lata 8 miesiąc temu #18198

• admin
  • admin Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 994
  • Oklaski: 15
Ziemia należy do Boga i nie mogą jej rozwalić. Jestem o to spokojny.

Natomiast faktycznie Cern może służyć jako portal przenoszący w inny wymiar. Oni jakoś musieli uzasadnić wydane miliony dol.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jasia

UWAGA: CERN w marcu spróbuje odtworzyć Big Bang 4 lata 8 miesiąc temu #18203

• Patryk
  • Patryk Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 368
  • Oklaski: 20
Koniec będzie taki jak w objawieniu Jana, więc nie ma co panikować, choć może teraz jakiś kalendarz azteków dobiega końca :) Z tym portalem to ciekawe, bo może Bóg "zamknął" taki portal i teraz aniołowie nie mogą przybierać ciała, a tylko np przejmować kontrole nad ludzkimi ciałami. PO drugie nie odtworzą Wielkiego niewybuchu, bo on nigdy nie miał miejsca :D
Czy piekło za życia będzie rekompensowane niebem po śmierci ?
Za tę wiadomość podziękował(a): LuckyLuke, Jasia

UWAGA: CERN w marcu spróbuje odtworzyć Big Bang 4 lata 8 miesiąc temu #18208

• Gaceusz
  • Gaceusz Avatar
  • Senior Boarder
  • Thank you received: 60
  • Oklaski: 8
Ja mam czego się "bać", bo mieszkam prawie w środku tego 27 kilometrowego tunelu, jaki tworzy Wielki Zderzacz Hadronów...

Też uważam, że te urządzenie może posłużyć do otwarcia portalu (film "Gwiezdne Wrota") i ułatwienia przedostania się na ziemię upadłych aniołów.
„Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie. Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia.” (Rzym. 10:9-10)
Ostatnio zmieniany: 4 lata 8 miesiąc temu przez Gaceusz.
Time to create page: 0.092 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com