Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: raczej nie "prima aprilis"

raczej nie "prima aprilis" 4 lata 7 miesiąc temu #19446

• tytylkoja
  • tytylkoja Avatar
  • Gold Boarder
  • Thank you received: 55
  • Oklaski: 4
Obama znów szaleje.
Tutaj opis sytuacji z profilu Facebook "Armageddon News"(na dole link do artykulu)

When President ‪#‎Obama‬ announced a “framework” nuclear agreement with Iran – which Israeli Prime Minister Benjamin ‪#‎Netanyahu‬ warns threatens the very existence of his nation – few noticed the significance of the date.

On the Jewish calendar this year, April 1 coincided with Nisan 13, the date in history when a Persian king signed an agreement calling for the destruction of the Jews.

“King Obama has issued his decree putting the Jewish nation at risk of annihilation on the very same day that King Ahasuerus’ scribes came together and issued their statement to the rulers of every people of every province according to the writing thereof, and to every people after their language and sent letters by posts into all the king’s provinces, to destroy, to kill, and to cause to perish, all Jews, both young and old, little children and women, in one day.”

www.wnd.com/2015/04/obamas-iran-deal-ann...-ominous-bible-date/
Jeśli będę o krok dalej niż teraz to przypomnij mi Ojcze w jaki sposób Cię odwiedzać
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

raczej nie "prima aprilis" 4 lata 7 miesiąc temu #19456

• Krzysztof Białas
  • Krzysztof Białas Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 166
  • Oklaski: 5
No widzisz, jak się czyta takie rzeczy i tym podobne, to dochodzi się do wniosku, że nie ma przypadków. ;)
,,Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego i Ja zaprę się przed Ojcem Który jest w niebie"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.063 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com