Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zwiedzenie - Mars, Zmiany klimatyczne, ET i papież

Zwiedzenie - Mars, Zmiany klimatyczne, ET i papież 4 lata 4 tygodni temu #22762

• Kosik
  • Kosik Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 12
  • Oklaski: 0
Zestawienie razem kilku informacji łączących propagandę obcych i zmiany klimatyczne

"Na pewno wielu z was słyszało, że NASA ujawniła informacje sugerujące, że na powierzchni Marsa jest woda w stanie ciekłym. Dzisiaj, właśnie teraz [29.09.2015] idą dalej mówiąc, że Mars był kiedyś taki jak Ziemia. (…) Sądze, że wiadome jest od dłuższego czasu, że nie możecie ufac NASA, i że jest to faktem. Nie tylko wyczucie czasu jest absolutnie całkowicie bez zarzutu, prawda, aha i i mamy zaraz po tym ogłoszeniu informacji w piątek, w ciągu kilku dni film „Marsjanin” z udziałem Matta Damona, jest on o naukowych badaniach na Marsie (serio? No tak, wcale to nie było zaplanowane z góry...to przecież wcale nie propaganda to tylko zbieg okoliczności. Dajcie mi spokój...). Mamy nie tylko to, mamy także ONZ przechodzące w zamierzony tryb bestii w sprawie zmian klimatu. ONZ ma tą nową inicjatywę – globalne cele, w której chodzi o zrównoważony rozwój i okradanie cię, opodatkowywanie cię pod przykrywką zatrzymania zmiany klimatu, spowodowanej przez ludzkość, prawda. I co się z tym zbiega, odniesienie do komunikatu o Marsie. Ooo powierzchnia Marsa była pozbywana wody przez długie lata z powodu zmian klimatycznych. To jest mętne oświadczenie w tym samym czasie. Ponieważ zmiana klimatu spowodowana przez człowieka a po prostu zmiana klimatu to są 2 różne sprawy. Więc nawet jeśli to nie są te same sprawy i oczywiście dlatego NASA ogłasza, że było inteligentne życie na Marsie, to oni nadal dążą do użycia tego w celu forsowania „zmian klimatycznych” i jakie to jest złe, co nie ma tak naprawdę znaczenia, gdyż ludzie i tak będą to kupować, połkną haczyk, że zmiany klimatu zniszczyły Marsa. I nie ma to nawet znaczenia, czy wciągną w to inteligentne formy życia czy nie, w tą propagandę, ponieważ ludzie nadal będą po prostu to połykać, bo ludzie są głupi, ok, szczególnie tu w Ameryce. Jestem naprawdę zszokowany tym, że ludzie nie potrafią właściwie przejrzeć tej propagandy. Więc, cóż można więcej powiedzieć w tym temacie. Że nie tylko te rzeczy pokrywają się z oświadczeniem NASA. Mam na myśli krwawy księżyc – wszystkie oczy zwrócone są na niebo. Następnego dnia powiedzieli nam to wszystko o ciekłej wodzie na Marsie. Następną sytuacją, gdzie mamy koincydent z tym oświadczeniem o Marsie, jest papież odwiedzający Amerykę. Po raz pierwszy od dekad, prawda? I oczywiście, wielu z was wie o tym, że papież jest ewidentnie powiązany z teorią, że jest możliwe pewne zwiedzenie dotyczące obcych form życia, może technologie holograficzne, Blue-Beam zostaną użyte w przyszłości, żeby oszukać ludzkość, żeby myślała, że jest inwazja obcych na nasza planetę i że to oni nas stworzyli, że musimy ich słuchać itd. Wiecie, w zasadzie kampania prania mózgów. Wszystko oparte na oszustwie. Oczywiście papież udzielał wypowiedzi, mówiąc że będzie chrzcił obcych, że życie pozaziemskie jest prawdopodobne i te sprawy. Pomimo, że wierzę w to, że zwiedzenie tego rodzaju naprawdę nadchodzi, że jest już na horyzoncie, nie oznacza to że moim zdaniem to pozaziemskie życie nie jest rzeczywiste, a NASA prawdopodobnie wie o tym, od kiedy zostało założone.” Dalej nie tłumaczę bo facet mówi, że wierzy w kosmitów na Marsie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): magda, baren, Jacek Konopny

Zwiedzenie - Mars, Zmiany klimatyczne, ET i papież 4 lata 3 tygodni temu #22763

• Jacek Konopny
  • Jacek Konopny Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 2
  • Oklaski: 0
Kolejne zbiegi okoliczności. To dezinformacja ze strony elity. Jankesi nazywają tego typu informacje niezbyt ładnie "BS", którego nie rozwinę :P W każdym razie ja nie jestem w ogóle pewien istnienia czegoś więcej poza księżycem, słońcem i gwiazdami. Biblia, o ile mi wiadomo, o żadnym Marsie nie mówi.
"Boże, Ty znasz moją głupotę
i występki moje nie są zakryte przed Tobą.
Niech przeze mnie nie wstydzą się ci, co Tobie ufają,
Panie, Boże Zastępów.
Niech przeze mnie się nie rumienią ci, którzy Ciebie szukają,
Boże Izraela!" Psalm 69
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.100 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com