Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Człowiek z nieba

Człowiek z nieba 3 lata 1 miesiąc temu #25576

• fabros
  • fabros Avatar
  • Platinum Boarder
  • Naśladujmy Pana Jezusa Chrystusa!
  • Thank you received: 502
  • Oklaski: 27
Bardzo polecam wam książkę pod tytułem : ,,człowiek z nieba''. Jest też dostępna w formie audiobooka na youtube:

Tutaj skrócone świadectwo:

,, Inspirująca historia radykalnego chrześcijanina, członka chińskiego kościoła domowego, to jakby współczesne Dzieje Apostolskie. Bądź gotowy na głęboką zachętę i gwałtowne przebudzenie. Lektura obowiazkowa dla uśpionych kościołów Zachodu.
"Człowiek z Nieba" to dramatyczna historia o tym, jak Bóg wybrał młodego i głodnego chłopca z ubogiej wsi w prowincji Henan i potężnie użył go w dziele ewangelizacji. Brat Yun jest jednym z przywódców chińskiego kościoła domowego. Jest człowiekiem, który już w młodości był poddany długotrwałym torturom i trafił do więzienia z powodu swojej wiary. Jego relacja pokazuje prawdziwe oblicze Chin; demaskuje brutalny fakt, o którym zewnętrzni inwestorzy zdają się nie pamiętać - prześladowania religijne są wciąż chlebem powszednim milionów zamieszkałych tam ludzi.
Yun nie koncentruje się ani na cudach, ani na swoim cierpieniu, woli skupić się na charakterze i pięknie Jezusa. Ta zdumiewająca książka będzie punktem zwrotnym w twoim życiu duchowym.
" Historia prześladowań i uwięzienia brata Yuna to rozdzierająca serce opowieść, która wzywa nas, byśmy wzięli krzyż i poszli za Jezusem. Byłem nią bardzo poruszony." ''
,,Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim.'' Mt 18:4
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Człowiek z nieba 2 lata 11 miesiąc temu #25613

• balans
  • balans Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 68
  • Oklaski: 1
Oczywiście świadectwo brata Yun'a w tej książce jest bardzo budujące. Po przeczytaniu tej pozycji osobiście zostałem zachęcony do tego żeby bardziej się angażować, udzielać podczas nabożeństw, a nie tylko być konsumentem.

Równolegle z tą książką jest też i inna tego autora,  Paula Hattawaya  pod tytułem „Powrót do Jerozolimy”. Jednak o tej pozycji opinie już są nieco inne, wyrażone na tym forum :

www.ulicaprosta.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=1431

Założycielu wątku czy też polecałbyś i ten tytuł ? Jakie zdanie mają inni użytkownicy którzy jeszcze czasami pisują na tym forum ?
Duch i Oblubienica mówią: Przyjdź
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.076 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com