Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: sny

sny 4 lata 8 miesiąc temu #18572

• Lena
  • Lena Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 19
  • Oklaski: 0
Drodzy Bracia i Siostry od kilku dni zastanawia mnie pewna kwestia. Chciałam Was zapytać czy po nowonarodzeniu zmieniły się Wasze sny? Czy nie widzicie znaczącej różnicy? Czy w ogóle ich nie macie?

Wydaje mi się, że u mnie coś się zmieniło. Gdy dopiero zaczynałam zgłębiać wiedzę to pytałam Boga kogo mam słuchać. Jak odróżnić prawdę od kłamstwa. Przyśnił mi się wtedy Jego głos, który powiedział, że mam słuchać tylko Jego słowa. Czyli wiadomo Pismo Święte. Jednakże ostatnio śnili mi się upadli aniołowie i porwanie, i nie może mi to wyjść z głowy, dlatego pytam, a wiem, że sny mogą pochodzić od złego...

Jeżeli nie ten dział to przepraszam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

sny 4 lata 8 miesiąc temu #18590

• Ekwador89
  • Ekwador89 Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 34
Ja zauważyłem że pojawiają się częściej, nie koniecznie dobre, ale często mogę je jakoś tłumaczyć.

sny 4 lata 8 miesiąc temu #18595

• Krzysztof Białas
  • Krzysztof Białas Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 166
  • Oklaski: 5
A ja niestety nie mam snów, nawet gdybym chciał coś na siłę podciągnąć pod tematy Apokalipsy czy porwania to nie da rady. Nic szczególnego mi się nie śni :( W zasadzie to same głupoty. Jak się okaże że wszyscy na forum mają sny a ja nie, to się chyba załamię :/
,,Kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego i Ja zaprę się przed Ojcem Który jest w niebie"

sny 4 lata 8 miesiąc temu #18597

• DianaZ
  • DianaZ Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 379
  • Oklaski: 15
Ja przez długi czas w snach wyganiałam demony z domu. W sumie dobry trening, jeśli mają się jakieś niedługo pojawić w realnym świecie :S .
Zawsze się radujcie. Bez przestanku się módlcie. Za wszystko dziękujcie.

sny 4 lata 8 miesiąc temu #18600

• luc777
  • luc777 Avatar
  • Gold Boarder
  • Thank you received: 44
  • Oklaski: 1
Większość snów to pochodna naszych przeświadczeń wymieszanych z lękami - taka nocna praca podświadomości porządkującej nabyte treści. Jednak czasem można mieć poważne wrażenie jakiejś zewnętrznej ingerencji - np tzw bezdech, przygniecenie do łoża, w niektórych przypadkach to może mieć podłoże wpływu duchowego.

Jeremiasz 29:8 Bo to mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez waszych proroków, którzy są wśród was, i przez waszych wróżbitów; nie zwracajcie uwagi na wasze sny, jakie śnicie.

sny 4 lata 8 miesiąc temu #18660

• Lena
  • Lena Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 19
U mnie zwykle też są to jakieś głupoty, których w większości nie pamiętam, ale czasem zdarzają się takie krótkie, w temacie apokalipsy, które dość dokładnie pamiętam. Fakt może to być układanie sobie w głowie, nieświadome tak jak luc777 pisze.
DianaZ to już jesteś przygotowana haha ;D
Co do tego przygniecenia do łoża czy bezdechu, szczerze nie czytałam o tych sprawach i się nie orientuje, ale chyba miałam takie coś, zaraz po wyrzuceniu dewocjonali katolickich. Na szczęście po wezwaniu Jezusa minęło jak ręką odjął i się przebudziłam.
Czyli nie analizujemy snów, ok. Dzięki :)
Time to create page: 0.062 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com