Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: sny

sny 3 lata 10 miesiąc temu #24197

• andevi
  • andevi Avatar
  • Banned
  • Thank you received: 76
  • Oklaski: 5
Rapiddenson,
Diabeł znaczy właśnie oskarżyciel. Takie jego zadanie. A Ty mu nie daj się oskarżać, pogoń i kłamstwa nie daj sobie wmówić, nie gódź się po prostu na nie. Krzyż Chrystusa między siebie a Oskarżyciela. W tym Krzyżu jesteś usprawiedliwiony, wykupiony na własność, obmyty, oczyszczony zupełnie, wybielony, uświęcony i odziany w sprawiedliwość Chrystusa. Diabeł musi odejść.
Jeśli zdarzy się upadek, nie tkwij w samooskarżaniu, nie dawaj przystępu diabłu, od razu wyznawaj grzech i błagaj o przebaczenie, od razu pokutuj. I do przodu, biegniemy po zwycięstwo :)
Trzymaj linię z Ojcem, a nic złego Cię nie spotka. Diabła nie trzeba się bać, on tylko udaje lwa, ale jego zęby są wybite, ogon ucięty, a łapy skute. To szczur, który zwiewa przed Bożą Armią. W Jezusie jesteśmy ponad nim, w Jezusie go zwyciężyliśmy.

A, jeszcze jedno: gdzie toczy się bitwa?
Bo od tego, gdzie ją toczysz, będzie też zależała taktyka.
Inna etykieta obowiązuje bowiem na polu bitewnym, inna na sali sądowej.
Diabeł to nie wojownik, to... oskarżyciel. Więc nasza bitwa toczy się na sali sądowej, przed Najwyższym Sędzią, który jednocześnie jest naszym Ojcem i chce nam błogosławić. Wszystko rozchodzi się więc o jurysdyczne, prawomocne podstawy. Jeśli przyznajesz rację oskarżycielowi, no to co sędzia może na to? Jezus Cię wykupił, i to jest jedyna jurysdyczna podstawa Twojej wolności, Twojej tożsamości, władzy, autorytetu. Korzystaj więc z tego, co masz od Ojca i nie daj się okłamać.
"Chrześcijaństwo zrodziło się w Izraelu jako wspólnota braci, jako Ciało.
Poszło do Grecji, a ci zrobili z niego filozofię.
Poszło do Rzymu, ci zrobili z niego instytucję.
Trafiło do Europy, ci zrobili z niego kulturę.
Przyszło do Ameryki, a ci zrobili z niego biznes."

Torben...
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez andevi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): rapiddenson

sny 3 lata 10 miesiąc temu #24210

• Głuchy Dziadek
  • Głuchy Dziadek Avatar
  • Platinum Boarder
  • Bez Jezusa jestem 0
  • Thank you received: 402
  • Oklaski: 9
Andevi jesteś w stanie powiedzieć mi jakie masz zdanie na temat tego snu? co on oznacza?

Śniło mi się, że stoje na jakiejś drodze, obok mnie stał jakiś gościu starszy znacznie którego wgl nie znam.
Ten człowiek w pewnej chwili wziął siekierę a następnie zaczął ciąć się nią po nodze, pierw nacinał nogę płytko, a później coraz głębiej, aż w końcu zdarł całą skórę z nogi, bardzo mało krwi było, tylko na ranach a nic nie kapało...
Jak sciągnął te skórę to pod spodem okazało się, że ma nową ale jeszcze nie ukształtowaną na tyle, bo widać było mięśnie, jednakże nie odczuwał jak by bólu. I poszedł sobie z taką obdartą nogą a mi się sen skończył.

:O

Jedyna interpretacja jaka mi nachodzi to to, że ten koleś we śnie symbolizował niezłomnego człowieka, który pomimo ran zadanych sobie przez głupotę własną nadal wstaje i idzie prosto swoją drogą jak by nic się nie stało.
Bo nadal skórę ma, która się odnawia.
Tak jak by nadal ma w sobie nadzieje, życie które się odnawia.
Jestem kim jestem dzięki Bogu :)
bozedlaczego.blogspot.com/
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez Głuchy Dziadek.

sny 3 lata 10 miesiąc temu #24216

• andevi
  • andevi Avatar
  • Banned
Głuchy Dziadek,

Jak wyglądała ta droga? Co to była za droga? Szosa, czy ulica w mieście, brukowana czy polna droga, zakurzona czy błotnista?

Jak wyglądał ten obcy mężczyzna? Czy był to staruszek? Był miły dla Ciebie?

Noga to pomoc, wsparcie.
Zdzieranie, odrąbywanie skóry z nogi? Mężczyzna może symbolizować Ciebie samego. Miałeś dotąd wsparcie, pomoc. Ta osoba zawiodła, więc trzeba tę relację "odrąbać", zwlec. Pod spodem jest nowa skóra, która dopiero się formuje - noga będzie odziana w nową skórę = nowe wsparcie, podpora, pomoc.

Torben...
Za tę wiadomość podziękował(a): Głuchy Dziadek

sny 3 lata 10 miesiąc temu #24220

• Głuchy Dziadek
  • Głuchy Dziadek Avatar
  • Platinum Boarder
  • Bez Jezusa jestem 0
  • Thank you received: 402
  • Oklaski: 9
andevi napisał:
Głuchy Dziadek,

Jak wyglądała ta droga? Co to była za droga? Szosa, czy ulica w mieście, brukowana czy polna droga, zakurzona czy błotnista?

Jak wyglądał ten obcy mężczyzna? Czy był to staruszek? Był miły dla Ciebie?

Noga to pomoc, wsparcie.
Zdzieranie, odrąbywanie skóry z nogi? Mężczyzna może symbolizować Ciebie samego. Miałeś dotąd wsparcie, pomoc. Ta osoba zawiodła, więc trzeba tę relację "odrąbać", zwlec. Pod spodem jest nowa skóra, która dopiero się formuje - noga będzie odziana w nową skórę = nowe wsparcie, podpora, pomoc.

Był to chyba starzec, białe włosy, broda biała. Ale nie pamiętam czy na pewno. Na pewno miał zarost. Siwy lub biały, tak mi się wydaje.

Droga zaś to asfalt, nie zwracałem uwagi zbytnio na drogę we śnie ale to działo się właśnie na drodze asfaltowej. I chyba była czysta. I było to na pewno na wsi

Jeśli chodzi o to czy coś mówił to raczej nie, nasza relacja była hmm cięzko określić. Był to ktoś kto się pojawił i pokazał mi coś takiego jak obskórowanie swojej nogi, a następnie poszedł sobie. Nie rozmawialiśmy, ja byłem w lekkim szoku. Ze zdziwieniem i lekkim przerażeniem na to patrzyłem.
Dziwiło mnie we śnie czemu krew nie leci.
Na pewni nie był negatywnie do mnie nastawiony. Taka neutralność.
Jestem kim jestem dzięki Bogu :)
bozedlaczego.blogspot.com/
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez Głuchy Dziadek.

sny 3 lata 10 miesiąc temu #24224

• andevi
  • andevi Avatar
  • Banned
Starzec, zwłaszcza z białymi włosami, oznacza mądrość.
Asfaltowa szosa, droga szybkiego ruchu oznacza wiarę, prawdę, sposób życia, Chrystusa. Jeśli jest długa, oznacza czas.

Teraz już chyba rozumiesz ten sen?

Torben...
Za tę wiadomość podziękował(a): Głuchy Dziadek

sny 3 lata 10 miesiąc temu #24227

• Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Administrator
  • Życie jest jak zapałka kiedyś musi się wypalić
  • Thank you received: 1197
  • Oklaski: 42
andevi nie gniewaj się ale muszę o coś spytać,czy te wszystkie rzeczy odnośnie interprretacji snów interpretujesz z serca,czy z książek,internetu,miałem kiedyświelki sennik w których były obrazki i ich tłumaczenia pozbyłem się tego,gdyż demony znając mnie wiedziały że podsuwając mi sen podczas snów wiedziały że nad ranem zaglądne do sennika by sprawdzić co on oznaczał tak mogą manipulować rzeczywistością,jeżeli z serca,z ducha świetego,to ja będę się ciebie radził,ale przeważnie jest tak że jeżeli mam sen lub coś za dnia to wiem co oznacza,gdyż mi to zostaje ujawnione,bądź ostrożna jeżeli pochodzi to z książek.
Ojciec który nie uczy syna pożytecznego zawodu,wychowuje złodzieja.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jasia
Time to create page: 0.070 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com