Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Liczba 33

Liczba 33 3 lata 10 miesiąc temu #24219

• Głuchy Dziadek
  • Głuchy Dziadek Avatar
  • Platinum Boarder
  • Bez Jezusa jestem 0
  • Thank you received: 402
  • Oklaski: 9
teraz oglądałem zwodzicielskie orędzie ze strony paruzja.info na której przebywałem ok 3 miesięcy przed poznaniem Boga.
Zamieszczone są tam modlitwy oraz taka jedna specjalna modlitwa, która to spowodowała w moim życiu przełom...

NIE ODMAWIAJCIE TEGO!!!!
paruzja.info/pliki/Pieczec/Pieczec_Boga_Zywego.pdf
Jest to PIECZĘĆ BOGA ŻYWEGO.

Odmówiłem szczerze kilka razy tą modlitwę i w niedługim czasie poznałem, że to jest od złego.
Odmówiłem wtedy na sobie egzorcyzm, w Imię Jezusa Chrystusa wyrzekłem się tej modlitwy ale jeszcze nie byłem nawrócony.
Tego samego dnia miałem sen w którym pająk próbował mnie ukąsić, syczał na mnie bardzo mocno...
Później klątwa dusiła mnie swoją długą ręką ale uciąłem te rękę jej i zaniosłem do domu pokazać rodzinie, że mnie prześladuje demon.
Później byłem w pomieszczeniu i przyszła po mnie ta klątwa, zaciągnęła mnie w jakieś miejsce, ja nie mogłem nic kompletnie zrobić, jakąś magią mnie splątała i chciała mnie zabrać do piekła, zaczęła mi pokazywać tą pieczęć i coś mazała na niej mieczem... jakobym sprzedał dusze diabłu... wtedy we śnie wszedł kolega z klasy i ta klątwa mnie puściła, pobiegłem za nią w jakiś zauwek i okazało się, że było to małe dziecko, chłopczyk, podbiegłem i pchnąłem go sztyletem, wtedy uszedł z niego złych duch...

Zastanawiacie się jaki ma związek ta liczba 33 z tą modlitwą pewnie...
Otóż właśnie ta modlitwa o tą pieczęć na liście innych modlitw ma liczbę 33.

I chyba dziś muszę jako wierzący, który przyjął Jezusa do serca iść i wyrzec się tego w Imię Jezusa Chrystusa, tej modlitwy i tej pieczęci.

Co myślicie o tym?
Mnie ta liczba nadal prześladuje.
Jestem kim jestem dzięki Bogu :)
bozedlaczego.blogspot.com/
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez Głuchy Dziadek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Liczba 33 3 lata 10 miesiąc temu #24221

• rapiddenson
  • rapiddenson Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 194
  • Oklaski: 3
Mnie prześladuje liczba 9 : 11. Zawsze trafiam na zegarek w tym momencie kiedy jest 9,11, ale może sobie ubzdurałem.

Jak mam zakodowane liczbę 9 i 11 w moim umyśle to będę trafiał i doszukiwał się wszędzie godziny 9:11.

Poza tym wydaje mi się, że także musiałbym się wyrzec wszelkich modlitw Dereka Princa, a te jego molditwy wymyślone to była PEWNA FORMA EGZORCYZMU, bo Derek Prince wmawiał ludziom że mają demony.

Liczba 33 3 lata 10 miesiąc temu #24226

• andevi
  • andevi Avatar
  • Banned
  • Thank you received: 76
  • Oklaski: 5
9 to symbol żniwa. Owoc, wypełnione obietnice, pełnia owocowania.
11 koresponduje z tym.To symbol końca, zakończenia, finiszu.

3 natomiast to potwierdzenie.Posłuszeństwo. Podobieństwo, kopia, imitacja. Również tradycja.

Co do Derka Prince'a. Tak, nauczał o naturze demonów i w prosty sposób (modlitwą, Słowem Bożym, Imieniem Jezus) je wyrzucał. Czy to coś niebiblijnego? Mi samej pomógł uporać się z przekleństwem, jakie grzech bałwochwalstwa sciągnął na mnie samą i moją rodzinę. Prosta modlitwa, a demony religii pogonione. Żadne zaklęcia, rytuały, mantrowanie czy adoracje, rekwizyty i sakramentalia ,jak to robią np katoliccy egzorcyści.
"Chrześcijaństwo zrodziło się w Izraelu jako wspólnota braci, jako Ciało.
Poszło do Grecji, a ci zrobili z niego filozofię.
Poszło do Rzymu, ci zrobili z niego instytucję.
Trafiło do Europy, ci zrobili z niego kulturę.
Przyszło do Ameryki, a ci zrobili z niego biznes."

Torben...
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez andevi.

Liczba 33 3 lata 10 miesiąc temu #24229

• Głuchy Dziadek
  • Głuchy Dziadek Avatar
  • Platinum Boarder
  • Bez Jezusa jestem 0
  • Thank you received: 402
  • Oklaski: 9
ja przedwczoraj wygoniłem ok 20 demonów prostym sposobem.
Siadam sobie spokojnie, przykładam obie dłonie do skroni i spokojnym cichym głosem mówię "rozkazuje Ci demonie nienawiści wyjść ze mnie w Imieniu Jezusa Chrystusa, wyjdź teraz. Amen" i nie wiem czy to normalne ale za każdym razem gdy wypowiem tą modlitwę to ziewa mi się po niej jak by mi się spać chciało, a ja to odczuwam jak bym wyziewał złego ducha z siebie.
20 razy modlitwa i 20 razy zionąć jak na sen?
Po każdej modlitwie czułem się coraz lżejszy i szczęśliwszy, oraz odrazu Jezus pokazywał mi się w myślach, tzn. odrazu o Nim zaczynałem myśleć.
No ale kolejnego dnia starłem się z tym głównym który we mnie siedzi i z nim nie wygrałem już bo nim spróbowałem to przegrałem, tak iż znów wróciły do mnie wszystkie z powrotem...
Ale i dziś spróbowałem znowu i znowu ziewanie i ulga. Do tego łzy jeszcze.
Ale nie kontynuowałem bo boje się, że znów upadnę a wtedy przyjdzie do oczyszczonego miejsca jeszcze więcej ich.

Jak znajdę chwilę to napiszę na forum co to za demon, siedzi we mnie i dlaczego jest tak mocno zakorzeniony, co się działo ostatnio ze mną i zobaczycie, że potrzebuje pomocy z zewnątrz chyba.
Jestem kim jestem dzięki Bogu :)
bozedlaczego.blogspot.com/
Za tę wiadomość podziękował(a): andevi

Liczba 33 3 lata 10 miesiąc temu #24230

• Jasia
  • Jasia Avatar
  • Expert Boarder
  • Thank you received: 33
  • Oklaski: 0
Czyli to jest ta ewangelia twoja. No to się nie dziwię,że każdemu przypisujesz zwiedzenia. Za dużo nocnych programów o horoskopach i wróżbach oglądasz.
Sny to nie proroctwa. Twoje rady są rodem z egipskich,chińskich lub jakichś innych senników.
Biblijne uzasadnienie poproszę,że wszyscy mamy tłumaczyć sny /wszak skoro ty tłumaczysz,a mówisz,że każdy dar od Boga i Jezus uzdrawiał,demony wyrzucał itd.,a potem kazał naśladować wszystkim to wszystko,co sam robił-to moja prośba jest na miejscu/.
Gdzie Jezus tłumaczył sny i kazał to robić innym?
A może to herezja?
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez Jasia.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krecik, rapiddenson

Liczba 33 3 lata 10 miesiąc temu #24253

• andevi
  • andevi Avatar
  • Banned
  • Thank you received: 76
  • Oklaski: 5
@jasia

Ja do Ciebie NIC nie mam. Lubię Cię nawet, podziwiam Twoje dzierganki i cenię Twoją wiedzę (oczytana i mądra z Ciebie kobieta). Boli Cię osobiście temat uzdrowienia i demonów - i ma prawo! I szanuję to. Proszę tylko, nie atakuj mnie - zwłaszcza w tak perfidny sposób, jak dotąd - bo ani ja Ci wróg, ani źle życzę. Nie zgadzasz się z tym, w co wierzę, Twój problem. Ale czy cały świat musi o tym wiedzieć i czy z tego powodu musisz mnie nienawidzieć?
Ja Ci przebaczyłam i plotkę, i oszczerstwo, i pomówienie. Zrobiłaś mi wielką krzywdę. Przebaczyłam i błogosławię Ci. Naprawdę nie jesteś mi już nic winna.
Kończymy tę wojnę podjazdową?
"Chrześcijaństwo zrodziło się w Izraelu jako wspólnota braci, jako Ciało.
Poszło do Grecji, a ci zrobili z niego filozofię.
Poszło do Rzymu, ci zrobili z niego instytucję.
Trafiło do Europy, ci zrobili z niego kulturę.
Przyszło do Ameryki, a ci zrobili z niego biznes."

Torben...
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc temu przez andevi.
Za tę wiadomość podziękował(a): magda
Time to create page: 0.105 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com