Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Jezus powróci 2000 lat po ukrzyżowaniu

Jezus powróci 2000 lat po ukrzyżowaniu 4 lata 11 miesiąc temu #14003

• Patryk
  • Patryk Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 368
  • Oklaski: 20
szukajacu nie osłabiaj mnie, jakich majów :)
przecież cały ten szoł wykreowały media by czymś karmić swoje owieczki... my mamy przepowiednie od samego Boga i ich należy się słuchać, a inne wyrzucić tam gdzie ich miejsce i nawet o nich nie wspominać.
Czy piekło za życia będzie rekompensowane niebem po śmierci ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jezus powróci 2000 lat po ukrzyżowaniu 4 lata 11 miesiąc temu #14007

• SzukajacyPrawdy
  • SzukajacyPrawdy Avatar
  • Platinum Boarder
  • Jezu Chryste Ufam TOBIE
  • Thank you received: 106
  • Oklaski: 0
Patryk napisał:
przecież cały ten szoł wykreowały media by czymś karmić swoje owieczki... my mamy przepowiednie od samego Boga i ich należy się słuchać, a inne wyrzucić tam gdzie ich miejsce i nawet o nich nie wspominać.

Masz racje Patryku. Lecz wiedz, że w każdym ziarenku znajduje się troszkę prawdy.
Fakt jest oczywisty, Media narobiły stracha ludziom tą przepowiednią, Rząd zarobił grubą kasę na biednych ludziach którzy przed 21 Grudnia 2012 roku zakupowali jak szaleni jedzenie na przetrwanie.
Sama przepowiednia Majów nie ma w sobie nic mowy o Bogu. Ale o wydarzeniach związanych z naturą.
Która miała by doprowadzić do zniszczenia ludzkości. Np. przebiegunowanie wywołane planetą X.
Nie będę mówił o tym tutaj więcej w szczegółach bo to nie jest forum na takie rzeczy.
Wiem tylko jedno, Bóg wykorzystuje naturę by wypełnić swoje słowa.
To co się właśnie dzieje z Ziemią, naturą jest nieprawdopodobnie bliskie słów ostrzegawczych Boga.
Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie,
patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.
Bo stwardniało serce tego ludu,
ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli,
żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli,
ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.

Jezus powróci 2000 lat po ukrzyżowaniu 4 lata 11 miesiąc temu #14013

• Jan
  • Jan Avatar
SzukajacyPrawdy napisał:
Patryk napisał:

Masz racje Patryku. Lecz wiedz, że w każdym ziarenku znajduje się troszkę prawdy.
Fakt jest oczywisty, Media narobiły stracha ludziom tą przepowiednią, Rząd zarobił grubą kasę na biednych ludziach którzy przed 21 Grudnia 2012 roku zakupowali jak szaleni jedzenie na przetrwanie.
Sama przepowiednia Majów nie ma w sobie nic mowy o Bogu. Ale o wydarzeniach związanych z naturą.
Która miała by doprowadzić do zniszczenia ludzkości. Np. przebiegunowanie wywołane planetą X.
Nie będę mówił o tym tutaj więcej w szczegółach bo to nie jest forum na takie rzeczy.
Wiem tylko jedno, Bóg wykorzystuje naturę by wypełnić swoje słowa.
To co się właśnie dzieje z Ziemią, naturą jest nieprawdopodobnie bliskie słów ostrzegawczych Boga.
Wstyd się przyznać ale ja tez dałem się nabrać na proroctwo Majów !!
A jeśli chodzi o zmianę czasu .
A odnośnie czasu to na pewno nie żyjemy w XXI wieku Tylko we Końcu XX wieku szatan to zmienił żeby to Antychryst wprowadzi ludzkość w XXI wiek i tak się stało .A ci co znają pisma wiedzą że XXI wiek rozpocznie panowanie na ziemi Jezusa.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.062 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com