Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4274

• Ewa
  • Ewa Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 300
  • Oklaski: 23
Bóg jest ucieczką i siłą naszą,
Pomocą w utrapieniach najpewniejszą.
Psalm 46
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4280

• Melantiq
  • Melantiq Avatar
O nie nie jak widze jakieś dzieci objawiające jakieś tajemnice, albo z supermocami, supermądre, o jakichś zdolnościach to aż mi sie niedobrze robi. Bez urazy ale dzieci są dla mnie nieistotną częścią społeczeństwa, ponieważ one ani świadomości nie mają ani winy nie ponoszą za nic, liczą sie dla mnie dorośli ich słucham, i ich należy także uleczyć, nie chce nigdy słyszeć o żadnych dzieciach.

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4283

• Ewa
  • Ewa Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 300
  • Oklaski: 23
Nie słuchaj, nikt Ciebie przecież nie zmusza:)
A słyszałeś o Samuelu? Bóg powołał go gdy miał 7 lat. Bardzo często Bóg przemawia już do dzieci.
Dzieci, przynajmniej nie wszystkie nie są takie całkiem niewinne, jak piszesz i mają również swój udział w Bożych planach. Przypomnę fragment o Elizeuszu, gdzie niedźwiedź rozszarpał 30cioro dzieci, gdy te naigrywały się z niego.
"Synowie wasi i córki wasze prorokować będą".
A to czy to prawdziwe czy fałszywe objawienie Ducha św temu dziecku to już inna sprawa..prędzej uwierzę dziecku niż niejednemu dorosłemu osobiście:)
Bóg jest ucieczką i siłą naszą,
Pomocą w utrapieniach najpewniejszą.
Psalm 46
Ostatnio zmieniany: 5 lata 8 miesiąc temu przez Ewa.
Za tę wiadomość podziękował(a): Maryd

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4287

• Ginus
  • Ginus Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 224
  • Oklaski: 17
Jeżeli nie staniemy się jak dzieci, nie ujrzymy Królestwa Bożego..
Melantiq "nieistotna cześć społeczeństwa"? Powiedz to Bogu, że mógł wszystkich od razu dorosłymi zrobić, bo się pomylił i dzieci są nieistotne. Sugeruje Ci się im przyjrzeć i nauczyć się czegoś od nich. Czegoś, czego nie masz.
A Jezus rzekł do niego: Co się tyczy tego: "Jeżeli coś możesz", to: Wszystko jest możliwe dla wierzącego. Mar.9,23

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4293

• Melantiq
  • Melantiq Avatar
Kompletnie sie nie rozumiemy. Dzieci są traktowani przez Boga jako osoby czyste, nieskażone, one wstęp do Królestwa Bożego mają ułatwiony, bo jeszcze nie popełniły grzechów. Dlatego są one dla mnie nieistotne, ponieważ o nie dbać nie trzeba, mają gwarancje u Boga że o nie zadba, natomiast dorośli tej gwarancji nie mają. Powiadasz uczyć sie od dzieci? Od jedynego dziecka od którego mógłbym sie czegoś uczyć, to tylko od siebie samego jak byłem małym dzieckiem. Byłem czysty i nieskażony, o wspaniałym sercu i miłości, nie zależało mi na niczym materialnym, i głupotą byłoby uczenie sie od dzieci jak mam postępować, skoro dokładnie to ja sam już tak postępowałem. I w tym sęk, że szatański syf który jest dookoła mnie zepsuł, ale nie do końca, bo jeszcze da sie mnie naprawić. Tak samo wielu innych dorosłych, i na tym trzeba sie skupić, Chrystus przyszedł do chorych aby ich uleczyć, nie do zdrowych, do zdrowych lekarz nie przychodzi.
Dzisiaj zmagam sie sam ze sobą i każdego dnia degraduje sie do poziomu dziecka jakim byłem kiedyś, inne dzieci mnie nie interesują, nie są w niczym lepsze, ja miałem czystsze serce od nich gdy byłem mały, nie będe sie od żadnego dziecka niczego uczył. Syf szatański z siebie wyplewie to one same odemnie będą sie chciały uczyć. Teraz rzekomo jestem gorszy od dzieci, tylko dlatego bo stałem sie dorosły? Tak ale tylko w waszych oczach, bo jedziecie schematami i utartym szlakiem wpojonym wam do głów. Tak naprawde mam czyste serce już teraz i jestem dzieckiem ale syf szatański jeszcze wyplewiam z siebie i tego nie widzicie. Dla was pierwsze lepsze dziecko nadawałoby sie pierwsze w drodze do zbawienia a ja bymbył w waszych oczach niegodny. Jestem winny tylko dlatego bo stałem sie dorosły, a gdybym sie nie stał to bymbył czysty? Złe myślenie macie. To w takim razie dziecko która dla was jest takie niewinne, dajcie mu dorosnąć, szatański syf niech go otacza, i zobaczymy, wtedy powiedzcie mi żebym sie od niego uczył. Nie powiecie, bo wiecie że nie byłoby sensu. Oceniacie wszystko źle, żaden dorosły w rzeczywistości nie jest gorszy od żadnego dziecka, a mało tego, znam dzieci które już sam bym teraz potępił za szatańskie odruchy, a dorosłych którym odrazu bym dał zbawienie i uwolnił z sideł szatańskiego świata, żeby sie tu nie brudzili bo mają czyste serduszka jak ja mam, ale brudzą mi je wszyscy dookoła.

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4294

• admin
  • admin Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 994
  • Oklaski: 15
Myślę, że wszyscy tutaj macie po części rację.

Z jednej strony Melantiq, który widzi jak dzieci są złe obecnie.
Z drugiej strony Ginus pisząc, że możemy się od dzieci uczyć. Tak, ale od tych dobrych.
I Ewa ma rację pisząc o objawieniach, które doświadczają dzieci.

Ostatnio stwierdziłem, że szatan wybrał sobie szczególnie na cel dzieci. To co się dzieje to jest już sciene fiction w realu. Dzieci kupujące lalki zoombie, roboty, postacie uprawiające magie etc.

Nie mam czasu rozwijać tematu, ale radzę wszystkim rodzicom:

1. Bezwzględnie nie pozwalajcie swym dzieciom na: playstation, gry kopmputerowe, bajki bez Waszej wiedzy.
2. Bezwzględnie wychowujcie w karności. Ostatnio natrafiłem na takie oto cytaty:

1. Nie kocha syna, kto rózgi żałuje, kto kocha go - w porę go karci. (Prz 13,24)

2. W sercu chłopięcym głupota się mieści, rózga karności wypędzi ją stamtąd. (Prz 22,15)

3. Karcenia chłopcu nie żałuj, gdy rózgą uderzysz - nie umrze. Ty go uderzysz rózgą, a od Szeolu zachowasz mu duszę. (Prz 23,13-14)

Tak więc system szatana zakazuje wychowywać w karności. Jak zwykle wszystko wywraca.
Teraz powiedzcie swym znajomym, że warto czasem dać klapa dziecku. Spojrzą jak na tyrana. Następnie powiedzcie im, że w Bibli o tym jest mowa. Spojrzą jak na sekciarza...

My rodzice musimy walczyć, bo stracimy dzieci. Mój syn jest chwalony za wiele kwestii wśród obcych. Nikt jednak nie wie, że to moja wobec niego karność to spowodowała. Żona najpierw pozwala mu na wiele a póżniej sama ma z nim problemy. Ja to koryguje.
Zawsze zwracam uwagę na formy grzecznościowe: dzień dobry, do widzenia, dziękuję. Coraz mniej wśród dzieci można spotkać się z takim zachowaniem.
Zabraniam spoufalania się z dorosłymi na per ty. Ma być pan, pani, ciocia etc
Telewizji prawie wcale nie ogląda. Bajki w kompie ale tylko o Biblii. Czasem jak gadamy przy mojej mamie, to wstawia historie z Biblii, których sam nie znam, nie pamiętam. Na podstawie Słowa Bożego pokazuje kto czynił dobrze a kto źle. Jak nieładnie postąpił Cham z ojcem etc

Notabene. Mam zamiar jeździć po Polsce na spotkania biblijne, wymiany poglądów etc. Jak ktoś chce to niechaj napisze. Może być tu. Akurat mogę to połączyć z pracą. Oczywiście jeśli nie będzie kryzysu w marcu :-)
Ostatnio zmieniany: 5 lata 8 miesiąc temu przez admin.
Za tę wiadomość podziękował(a): Melantiq
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.152 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com