Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4297

• Melantiq
  • Melantiq Avatar
Pan admin idealnie ujął sprawe. Z tych właśnie powodów które pan wymienił nigdy nie będe miał dzieci.
Problem byłby poprostu z moją partnerką, która przeszkadzała by mi w wychowaniu dziecka na wspaniałą kochaną i dobrą osobe. A wiadomo, że nie ma na świecie takiej kobiety, która idzie za swym mężem, każda ma dziś własne zdanie. Dochodza tu inne rzeczy. Telewizora bym nie miał, a komputer sprawnie ukryty przed dzieckiem bo póki co niezbędny jest dla mnie. Ale reszta byłaby całkiem inna. Nigdy bym nie dał do szkoły swojego dziecka, nie pozwolił na kontakt z dziećmi z podwórka, to już by spowodowało konflikt z moją żoną, nie pozwolił bym mu dotykać komputera, nawet patrzeć, zakaz słuchania muzyki, jedzenie słodyczy, i innych przetworów, żona by mnie miała za tyrana, nie mając świadomości tego jak ogromną przysługe czynie dziecku i to z czystej miłości i dobroci serca. Dodatkowo system i rząd zacząłby mi przeszkadzać, bo przecież dziecko które nie chodzi do szkoły to wyrośnie na głupka, heh raczej na odwrót jak na ironie.
Innymi słowy nie ma warunków jakichkolwiek abym mógł wychować dziecko tak jakbym chciał. Bez żadnych uzależnień, bez szatańskich cech od durnych kolegów z klasy, bez durnych pomysłów, zachcianek, bez buntu który też inni w dziecku by wywołali, bez prania mózgu, byłoby dobre miłe i kochane. Niestety nie ma na to szans więc jedynie w Królestwie Bożym dopiero będe mógł na poważnie pomyśleć o własnych dzieciach, tutaj nigdy, ani nie ma z kim, ani nie ma gdzie. Tylko by sie straciło, potem zbuntowało przeciwko mnie, a tego bym nie przeżył.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4309

• Ginus
  • Ginus Avatar
  • Platinum Boarder
  • Thank you received: 224
  • Oklaski: 17
Rozumiem cie Melantiq, przepraszam, jeżeli poczułeś się urażony. Ja się od dzieci uczę prostoty ducha i radości życia - to jest coś, co tracimy dorastając. A posiadanie dzieci w tym świecie to koszmar. Choć mój narzeczony myśli tak jak ja, to świat nie pozwoliłby nam na takie wychowanie, jeszcze by nam t dziecko odebrali i masakra, jak tu żyć z czymś takim??

Z drugiej strony kocham dzieci i chciałabym zobaczyć połączenie jego i moich genów:) Oddaje to Bogu.
A Jezus rzekł do niego: Co się tyczy tego: "Jeżeli coś możesz", to: Wszystko jest możliwe dla wierzącego. Mar.9,23
Za tę wiadomość podziękował(a): Melantiq

2 swiadków ma pojawić się wkrótce wg. tego chłopca 5 lata 8 miesiąc temu #4325

• Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Administrator
  • Życie jest jak zapałka kiedyś musi się wypalić
  • Thank you received: 1197
  • Oklaski: 42
DZIECKO SYN 4 LETNI JEST DLA MNIE WSZYSTKIM NAUCZYŁ MNIE MIŁOŚĆI OPIEKUŃCZOŚCI TROSKI WSZYSTKIE TE CECHY WE MNIE PRZEZ WOJSKO PRZYGASŁY ON MI O NICH PRZYPOMNIAŁ I ROZPALIŁ DZIĘKUJĘ BOGU ZA DZIECKO I WIEM ŻE W TYM PIEKLE KTÓRE STWORZYŁ SZATAN MÓJ SYN BĘDZIE MIAŁ OSŁONĘ I DLATEGO CO WIECZÓR UCZĘ GO JAK NAUCZYŁ NAS JEZUS JAK MAMY SIĘ MODLIĆ DO OJCA.JEST ON DLA MNIE SKARBEM I CUDEM. DRUGIM SKARBEM JEST MIŁUJĄCA I KOCHAJĄCA ŻONA KTÓRĄ BARDZO KOCHAM.
Ojciec który nie uczy syna pożytecznego zawodu,wychowuje złodzieja.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za tę wiadomość podziękował(a): Melantiq
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.058 seconds
JSN Solid template designed by JoomlaShine.com